Оригінал! Кава мелена Jacobs Monarch Espresso 450г, Німеччина
315 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 грн
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 535
Кава мелена Jacobs Monarch Espresso 450 г
Jacobs Monarch (Якобс Монарх) мелена кава Espresso (Еспресо) - це прекрасний тонізуючий напій з неперевершеним ароматом. Поєднання ретельно відібраних зерен арабіки та робусти темного обсмаження надає напою багатогранний смак з витонченою гіркуватістю.
Мелена кава Якобс Монарх Еспрессо поставляється у вакуумній фольгованої упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігаються всі властивості Якобс Еспрессо. Кава найкраще підходить для заварювання в еспресо-кавоварках. Але його можна також варити в турці або в гейзерних кавоварках. Справжня міцність і насичений смак кави Якобс найкращим чином розкриваються в чашці ароматного еспресо Jacobs з щільною оксамитовою пінкою.
Особливості меленого Еспрессо: поєднання добірних зерен робусти та арабіки; для заварювання класичного еспресо; щільна пінка; насичений багатогранний смак; м'яка гірчинка.
Основні | |
---|---|
Ароматизатор | Ні |
Вага | 450 г |
Вид кави | Купаж арабіки та робусти, Мелена |
Виробник | Jacobs |
Форма випуску | Мелений |
Ступінь помелу | Середній |
Тип упаковки | Вакуумний пакет |
Ступінь обсмаження | Середня |
Країна виробник | Німеччина |
Без кофеїну | Ні |
Міцність кави | М'який |
- Ціна: 315 ₴